DOLAR: 5.81 TL
EURO: 6.61 TL

ÇAĞ DEĞİŞİYOR. HEPİMİZ BU DEĞİŞİME AYAK UYDURACAĞIZ.

1 yıl önce
550 kez görüntülendi

ÇAĞ DEĞİŞİYOR. HEPİMİZ BU DEĞİŞİME AYAK UYDURACAĞIZ.

Kocaeli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Kemal KAYA “Artık çağımız bilgiye dayalı proje çağıdır. Ve esnafımız da kültürel gelişmesini sağlayarak bilgiyle buluşmalı ve bu bilgiyi projelendirme aşamasını yakalamalıdır. Dünya değişiyor. Hepimiz bu değişime ve teknolojiye ayak uydurmak zorundayız. Ve sevinerek söylüyorum ki ülkeyi yöneten hükümet esnafın çağı yakalaması, ayakta durabilmesi için ellerinden gelen her yardımı yapıyor. Ustalık Belgesi almak koşuluyla fizibiliteye dayalı iş yeri projesi sunanlara karşılıksız hibe olarak ciddi paralar ve proje realizasyonu içinde yeterli olanaklı krediler veriyorlar” dedi.

“Yaşam her gün değişiyor. Dünyamız ve ülkemizin koşulları da bu değişimin elbet etki alanı içinde. Hepimiz, sanayicimiz, tüccarımız ve esnafımız bu değişime ayak uydurmak zorundayız.
Proje üretmek.Bunun evrensel tanımı inovasyon. Yani yenilik, yenilenmek.
Hükümetin bu çabasını elbet takdirle karşılıyoruz. Bulunduğumuz yer, yaptığımız iş bir sivil toplum örgütü sorumluluğu. Bu sorumluluk içinde elbet elimizi vicdanımıza koyarak ülkemiz için gerekli doğru olan her şeyi kabullenmek ve doğruyu değerlendirerek yapanları alkışlamaktır.”

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yukarı Çık